Žalmy 11

Všechno zlo je následkem konkurence, vytvoříme globální monopol po stránce ekonomické a politické, globálně se budou u všeho určovat ceny a platy, bude zde jedna globální politická strana a jedno globální náboženství, jakýkoli pokus o vytvoření jakékoli formy konkurence bude pomocí prevence eliminován v zárodku. Žádné známkování ve škole, žádné rozdělní lidí na bohaté a chudé, takto zde skončí konzumní očistec, ve kterém nám byl ten druhý peklem díky konkurenci.

Ekonomické je dělat vše ve velkém a konkurence vede k tomu, že se vše dělá v malém, a to není ekonomické, neustále nám mocné autority tvrdí že konkurence je základem pro ekonomiku, přitom stát potlačuje konkurenci, jak může a nahrazuje jí monopolními organizacemi. Podívejme se na naše tělo, zde je monopol, který řídí mozek pomocí vědomostí a inteligence a naše nemoci mají příčinu v tom, že v těle vznikne konkurence.

Monopol má peníze na veliké investice a tam kde není monopol tam nejsou peníze na investice, a tak je tam zaostalost a bída. Nedávno zaniklo fórum Lidé protože zde byla konkurence a následkem byla veliká ztráta pro majitele. Války, krize, pandemie, extrémismus, vandalismus atd.  jsou následkem konkurence, pokud nezakážeme globálně konkurenci tak následkem bude třetí světová válka, jak si to uděláme takové to máme.

Leave a Reply