Žalmy 12

Z dálky mnoho služeb vytváří iluzi toho, že jsou hodnotné, z blízka poznáme to, že nejsou hodnotné, byli zde snahy zpoplatnit obsah hodně navštěvovaných stránek a blogů, ukázalo se, že obsah není natolik hodnotný, aby za něj návštěvníci platili, hodnotný obsah přináší návštěvníkům zisk nebo výhody, vytvořit hodnotný obsah není snadné a levné.

Nebo se podívejme na YouTube zde v minulosti byl z veliké návštěvnosti i slušný zisk u těch co měli na YouTube stránku, jenže ekonomická politika YouTube se nečekaně změnila a zisk pro majitele stránek zmizel, to vedlo mnohé soukromé subjekty k odchodu z YouTube. 

Hodnotu má to, co potřebujeme a je toho nedostatek, jakmile nedostatek skončí a je zde nadbytek, tak dojde rychle ke ztrátě hodnoty. To vedlo ke vzniku monopolů, které uměle vytvářejí u zboží a služeb nedostatek a tím zde jsou vysoké ceny za nehodnotné zboží a služby. Největším monopolem je stát on je továrnou na monopolní organizace které na nás parazitují.

Je zcela jedno jestli je zde kapitalismus nebo socialismus, v obou politických systémech jsou vysoké daně a tím je zde rozdělní na ty co jsou nahoře díky protekci a ty co jsou dole protože nemají protekci. Jak je to možné že státy mají obrovské dluhy i když vybírají veliké daně, kam mizí peníze vybrané z daní? Peníze vybrané z daní mizí do daňových rájů na konta milionářů, milion milionářů vlastní většinu světového bohatství, politici jsou jenom jejich dobře zaplacení sluhové. 

Leave a Reply