Žalmy 3

Je to pořád dokola o tom že vznikají chyby v nás a okolo nás díky nedostatku správných informací, nechybují ale jenom lidi, chybují i zvířata a chybují i programy v počítači.

V současnosti máme k dispozici obrovské množství informací a programů, teoreticky bychom už neměli chybovat, prakticky ale nedošlo k žádné změně a chybujeme pořád stejně, to jistě musí mít nějakou příčinu?

Tou příčinou je realita, která je testovací verzí už mnoho miliónů let, jsme zde jenom levným genetickým materiálem na evoluční pokusy, miliony zbytečně mrtvých lidí díky válce nebo pandemii to je pro evoluci jenom statistika.

Většina lidí věří na to, co si neověřili, a tak chybují, reklamou je nám od narození vymýván mozek nejprve pohádkami a potom politikou, pro zvířata je normální nahota a pro lidi není nahota normální, vytvořili jsme si mnoho svatých kultur, které z nás udělali hlupáky.

Pořád všude platí moje hra a moje pravidla, každá organizace má svoje pravila, na každou pitomost je zde nějaké školení anebo průkaz, vláda neustále vydává nové normy a nikdo už neví co je normální?

Leave a Reply