Žalmy 8

Statistika v nahotě odhaluje stav školství v každé konzumní společnosti, školství je velmi dlouho systémově nefunkční, školství je všude továrnou, co produkuje levné nekvalitní produkty, kde je zde zakopaný pes? Zakopaný pes je v amatérismu školství, z díla se pozná, kdo je profesionál a kdo je amatér. Školství mi subjektivně připomíná stránku Necyklopedie, zde je v nahotě ukázáno to, jak lidi myslí a jaké je myšlení takové je zde i konání! Učení ve škole to je psychické mučení, pokud je zde chyba tak jistě má tato chyba i nějakou příčinu.

Amatérismus ve školství je způsoben snahou naprogramovat studenty tak, aby se z nich stali poslušní ekonomičtí otroci, s nulovou hodnotou pro pokryteckou společnost. Jenže s globálním příchodem optimalizace a automatizace, už nemají zaměstnavatelé zájem o ekonomické otroky, nikoho nezajímá to, že jste vystudovali vysokou školu, každého zajímá to v praxi dokážete, bez dlouhé praxe je vám vysoká škola k ničemu!

Školství musí konečně pochopit to, že vzdělání bez praxe je k ničemu, je to jako s pilotováním letadla, pilot musí mít praxi a nestačí jenom školní teorie, nestačí ani si pilotování vyzkoušet na leteckém simulátoru, teorie nepočítá totiž z extrémními situacemi, kde teorie nefunguje. Mnoho studentů má veliký problém se svým psychickým zdravím, a tak se špatně učí, takové studenty je třeba pomocí testů inteligence odhalit a omezit systémově jejich možnosti ke studiu střední nebo vysoké školy, nemá smysl zalévat plevel a krmit parazity. 

Leave a Reply