Zaměstnáváme jenom roboty

Nebude to trvat už dlouho a práce za mzdu pro lidi nebude, robot prezident bude vyznamenávat roboty a v továrně budou roboti vyrábět roboty, zaměstnávat lidi nebude ekonomické roboti pracují; rychle, levně, kvalitně, spolehlivě, neustále, atd. Mnozí si řeknou že začnou soukromě podnikat, jenže i roboti začnou soukromě podnikat a lidi jim nebudou moci konkurovat. Otázkou je už jenom, kdy se lidi začnou odsouvat do rezervací mimo civilizaci.

Jako první přijdou lidi o zaměstnání v místech kde jsou vysoké platy, tam kde je zaostalost a malé platy tam přijdou o zaměstnání jako poslední. Ostatně už dnes dochází ve velkém k tomu že stroje a počítače nahrazují zaměstnance, tento proces probíhá nenápadně a pomalu, zlomem bude vynález umělé inteligence která bude inteligentnější než vysokoškoláci. Podívejme se na veliká letadla, zde se začíná nasazovat umělá inteligence, protože se to ekonomicky vyplatí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..