Zaměstnavatelé potřebují dokonalé zaměstnance

Umělá inteligence nahradí; politiky, filosofy, kněze, lékaře, profesory, byrokraty, soudce, prezidenta, ředitele, celebrity, programátory, administrátory, moderátory, atd. nebude zde už rozdělní lidí na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, nahoře bude jenom umělá globální inteligence a lidi budou jenom dole. Takto zvítězí pravda a láska, nad lží a nenávistí, na věčné digitální GVKB časy, už zde nebude u lidí možná protekce, která umožňovala to, že nám chybně vládli jenom pyšní idioti.

Stroje na práci a počítače na myšlení, o tom je naše budoucnost ve které se z lidí stanou jenom čísla ve statistice, a ten kdo bude pracovat chybně nebo pomalu pro globální umělou GVKB inteligenci, ten bude eliminován ve spalovně odpadků. Najednou začnou lidi dbát mnoho o svoje zdraví tělesné a psychické, protože nemoc bude znamenat jisté okamžité eliminování. Ano, přežijí jenom ti nejlepší jedinci, takto skončí degenerace a přelidnění, zaměstnavatelé potřebují dokonalé zaměstnance a tak je i dostanou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..