Rubriky
Zasvěcení

Zázrakem je nám to o čem nemáme informace

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Člověk to je mrtvola na dovolené. Jaký je rozdíl mezi životem a smrtí, živé je to co je svobodné, člověk je od narození do smrti otrokem a nemá možnost to nějak změnit, je tak evolučně vytvořen a výchovou nastaven, otroci se rozdělují na ty co jsou dole a ty co jsou nahoře, ti co jsou nahoře jako otroci, se mají lépe, než otroci co jsou dole. Nevěřte na to, že je někdo osvícený nebo probuzený, to jsou jenom pohádky pro naivní hlupáky, vše je zde evolučně naprogramovaný dočasný proces, a po smrti nic není.

Není peklo, ráj, převtělení, atd. z nicoty vše vzniká a v nicotu se to navrací, realita jsou jenom virtuální holografické iluze, vše je zde jenom napětí mezi protiklady a to napětí pulzuje. Není zde dokonalý svatý bůh který by dokázal zázraky, zázrakem je nám to o čem nemáme informace. Děti věří na zázraky protože nemají informace, ten kdo nemá informace je snadno ovladatelný tím kdo má informace, ekonomika je o tom mít hodnotné informace a tak moci profesionálně pracovat.

Dogmatické totality pracující násilně odříznou od hodnotných informací a tím mohou snadno s pracujícími manipulovat, neustále opakované lži se stávají pravdou která je lidem svatá, lidi nemají čas a peníze na to aby si mohli ověřovat všechny informace a tak jsou chycení do dluhové pasti. Platy jako v socialismu a ceny jako v kapitalismu, následkem je logicky blbá nálada za kterou může milion milionářů co pomocí dluhů ekonomicky ovládá konzumní civilizaci.

Na nemocnice nejsou u nás peníze, ale na zbytečnou armádu a její techniku, jsou peníze, vše je o prioritách, společné peníze jsou chybou, tak jako je chybou žena která je prostitutkou. Náš stát je o; protekcionismu, dogmatismu, amatérismu, atd. z díla poznáváme tvůrce, slibům o tom že bude pracujícím lépe, už nikdo nevěří, sliby se slibují a jenom blázni se radují. Blíží se jistě doba kdy robot bude vyznamenávat roboty, lidi skončí v rezervaci a zde se oddělí muži od žen, a k jídlu budou jenom granule a k pití voda, místo nemocnice zde bude krematorium.