Zdegenerovaná vládnoucí inteligence

Jakmile něco není dlouho aktivní, tak dochází k degeneraci, tak jako evolučně degenerují ochočená zvířata, tak degeneruje i vládnoucí inteligence, následkem je to, že slepý vede slepé a to logicky sociálně a ekonomicky nefunguje. Ubohé diplomové práce jasně odhalují to, jak lidi zdegenerovali, jsou zde ovšem i tací zdegenerovaní studenti, co opsali diplomové práce, nebo si je zaplatili, aby jim je někdo napsal, někteří si zase v Plzni kupovali vysokoškolské tituly.

Nekvalitní lidi to je největší problém současnosti a následkem je; bída, nezaměstnanost, krize, pandemie, deprese, války, prostituce, drogy, mafie, atd. v jablku je ukryt červ a tím červem je degenerace!

Nedávno se mediálně dlouho řešil problém s ekonomickou migrací do EU z Afriky, nic nového Romové k nám do EU ekonomicky migrovali z Indie před mnoha stoletími, proto bohaté státy vytvářejí byrokratické bariéry, které brání ekonomické migraci. Bohatý stát má nadbytek zdegenerovaných lidí na pomocné práce a veliký nedostatek programátorů a techniků. V přírodě je to jednoduché, zde je vadný jedinec snadnou potravou pro predátory, a tak zde není problém s degenerací a přemnožením.

Author: admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..