Židům 11

Vše se točí okolo pravidel, jsou zde pravidla; přírodní, vesmírná, ekonomická, politická, náboženská, filosofická, podnikatelská, obchodní, rodinná, fyzikální, chemická, logická, dopravní, subjektivní, objektivní, lidová, egoistická, umělecká, profesionální, státní, rodinná atd. Pravidlo je jistota, na kterou se spoléháme, pokud se něco děje pravidelně tak je jisté, že se to nezmění, z pravidel takto vznikají snadno dogmata, která jsou nám svatá a která brání změnám.

Vše je zde dneska v depresi, a tak je zde všude blbá nálada, ryba jako vždy smrdí od egoistické pyšné hlavy, aby měla zde malá elita nadbytek, tak musí mít ostatní nedostatek, je to začarovaný kruh. Vše je zde hra o hodnoty, z lidí se stali paraziti, co se rozdělují podle toho, jak jsou úspěšní ve svém parazitování, pokud by mohli politické volby něco změnit k lepšímu, tak by se okamžitě zakázali!

Podívejme se na války, co se v nich děje, ve válkách se jasně ukazuje pravda o tom, že úspěšný je jenom bezcitný a bezcharakterní parazit, a dobrota je žebrota. Podívejme se třeba na naše dějiny, neustále zde byli války, a ten kdo válku vyhrál, ten určoval na dlouho zde pravidla hry, následkem je zde blbá nálada, protože se máme díky prohraným válkám blbě.

Pracujte jako v kapitalismu, ale výplata bude jako v socialismu, to nemůže dlouho fungovat, je třeba začít konečně ve velkém všude stávkovat. Stačila by v EU roční stávka těch, co mají podprůměrné platy, jaký by to mělo následek? Následkem by byl stav podobný válce, lidi by se vraždili pro trochu jídla, za rok by 99% obyvatel EU bylo eliminováno a ocitli bychom se na civilizačním dně.

Nemusíme vůbec válčit, stačí jenom ve velkém dlouhodobě stávkovat a ukáže se najednou pravda o tom, že úspěšný je jenom bezcitný a bezcharakterní parazit, a dobrota je žebrota. EU stojí na tom, že se nestávkuje a neválčí, hodnoty vznikají jenom z profesionální prácten,ten kdo v EU profesionálně pracuje, ten by měl za práci i dostat takovou mzdu, aby neměl zde problémy.

Proč je v naší republice malá minimální mzda, kdo za to může? Malá mzda, je zde díky chybným pravidlům, která vytvořili chybní lidé, je třeba nahradit chybné vysokoškoláky za bezchybné GVKB roboty, nejsou vysokoškoláci, tam nejsou s vysokoškoláky problémy, robot prezident bude vyznamenávat roboty, a nahý vysokoškolák, bude už jenom v zoologické zahradě za sklem.

Leave a Reply