Židům 12

Už jako dítě jsem hrál mnoho šachy a tím jsem se naučil myslet do hloubky, co je to vlastně inteligence? Inteligence je zmapování si nějaké hry, kterou hrajeme, čím déle hrajeme nějakou hru, tím méně v té hře chybujeme, a tím více jsme i úspěšnější. Lidi, co zde mají moc a bohatství, to jsou profesionální hráči, co jsou nejlepší v nějaké hře o výhody a jistoty.

Jde tedy o to, si něco zmapovat, a potom k cíli jistě postupovat podle mapy, všimli jste si toho, jak najednou; Google, Microsoft, Apple, Facebook, Amazon, antivirové firmy, obchodníci, podnikatelé, EU atd. začínají sbírat o všem informace?

Digitalizace začíná vše do hloubky sledovat, jde podle telefonu zjistit kde se pohybujete, podle platební karty poznat co nakupujete, a kde a kdy to nakupujete, kamery umí dneska už i rozpoznat čísla aut, a tváře lidí atd.

Prý je to pro naši bezpečnost, tomu snad věří už jenom hlupáci, vše je o tom, že je snaha svěřit řízení všeho inteligentním počítačům, počítače nám to spočítají, místo; krále, milionáře, politika, kněze, ekonoma, byrokrata, ředitele, celebrity, soudce, policajta atd. zde bude globální umělá inteligence, místo jmen, budeme mít jenom globální čísla, místo peněz budeme mít jenom globální čipový příděl zboží a služeb podle globálních tabulek.

Všude budou kontrolní rámy, a tak se nedostanete nikdy tam, co na to nebudete mít povolení, budete trestáni za maličkosti, něco jako na vojně, počítače budou mít vždy svatou pravdu. Z lidi se stanou obrazně jenom mravenci, co znají práci a spánek; drogy, sport, zábava atd. to bude prohlášeno za systémovou chybu, kterou lidi nesmí už udělat, pod trestem smrti.

Leave a Reply