Život je hra ukončená smrtí

Objektivní pravda o životě a smrti. Smrt je pro lidi velikým tajemstvím od té doby co lidi na této planetě žijí v různých organizacích, nejčastější otázkou je u lidí existuje něco po smrti těla, nebo smrt definitivně vše ukončuje? Jedna skupina věří tomu že po smrti těla je zde nějaké pokračování a že tím naše existence nekončí, druhá skupina nevěří tomu že je po smrti nějaké pokračování a tvrdí že smrtí vše definitivně končí, třetí skupina vše chápe zcela jinak a tvrdí to, že člověk bez organizace ve které existuje je nic, a že po smrti člověka je člověk v organizaci nárazem jiným člověkem, podobné je to i u; rostlin, zvířat, hmyzu, mikroorganismů, virů, atd.

Věta má hodnotu pokud je organizovaná v knize nebo v novinách, samotná věta nemá žádnou hodnotu pro čtenáře. Člověk je složen z velikého množství organizací, vše co je veliké to je složeno z malého. Z pohledu třetí skupiny to vypadá že smrt zde není, a proto nemá smysl se tímto problémem zaobírat, vše je v ekosystému jenom organizovaný evoluční nekonečný proces a každý člověk na světě je jenom nulou s nulovou hodnotou od narození do smrti, jaký to má smysl, rozdělovat nuly na nuly co jsou nahoře a nuly co jsou dole? Války v nahotě dokazují to že třetí teorie o smrti je správná, protože je statisticky a vědecky podložená důkazy.

Co je to sexuální pud, organizace v nás vědí že tělo je zde dočasně a tak chtějí přejít do nového těla, které vnikne díky sexu, problémem je ale to, že zde není ekonomická koncepce pro rozmnožování lidí, díky přelidnění a degeneraci, proto je zde antikoncepce a jsou zde i potraty. Vše je zde dočasně, dočasně je zde i naše planeta Země, zatím ještě nevíme jak z naší nemocné planety Země utéci jinam, protože jde o překonání obrovských vzdáleností, a na to nemáme rychlé velké vesmírné lodě. Loď se potápí a každý se chce nějak zachránit, o tom je zánik veliké organizace, podívejme se třeba na politické strany, které ztratí popularitu, jak najednou kariéristi rychle přecházejí do perspektivní politické strany, vše je zde jenom pokrytecké mediální divadlo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..