Rubriky
Digitalizace

Život je zde díky kopírování

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Podívejme se na evolučně úspěšné živé systémy, za jejich úspěchem je kopírování které je optimální, naše lidská kulturní civilizace vznikla díky kopírování, co je to učení, je to kopírování informací které jsou hodnotné, vše je o vzoru který se kopíruje tak dlouho dokud starý vzor nenahradí nový vzor. Čím více se vzor kopíruje, tím levnější je kopie, levné kopie mají za následek inflaci, proto je zde často snaha zabránit kopírování. Podívejme se na neslušná slova, pokud je mnoho používáme tak inflace eliminuje jejich hodnotu, a hodnotu mají slušná slova která málo používáme.

Představme si kopírku, která dokáže zkopírovat auto a zkopírovat i lidi co v autě sedí, to by znamenalo inflaci u zboží a inflaci u hodnoty člověka. Inflace nejprve znehodnotila náboženství a dneska znehodnotila politiku. Problém s příživníky je o tom že se příživníci rychle geneticky kopírují a tak je zde u nich inflace jejich hodnoty, naopak málo se geneticky kopírují vysokoškoláci, zde selhala regulace státu kdy stát nepodporuje vysokoškoláky k tomu aby se kopírovali a podporuje ke kopírování příživníky.

Nebude to trvat dlouho a místo lidí zde budou roboti, lidská duše zde zůstane ve formě inteligentních virtuálních robotů, co budou existovat jenom ve virtuální realitě, díky robotům ztratí lidské tělo evoluční hodnotu a tak skončí ve spalovně odpadků, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy. Používáme antikoncepci protože lidský život zde ztratil koncepci, díky tomu že se mnoho kopírujeme, a inflace tak znehodnotila naši práci. Války v nahotě odhalují to že povraždit mnoho milionů lidí je správné, protože jde jenom o kopie s nulovou hodnotou. To co je díky módě populární to má dočasně velikou hodnotu, reklama nám nutí to co je v módě a dělá z nás hlupáky, trh je přesycen zbožím a službami, protože je snadné vše ve velkém kopírovat.