Zjevení Janovo 11

Každý kariéristický politik kalkuluje a používá strategie, aby tak vyhrál a získal zde moc a tím i bohatství. V mnohém se to podobá olympiádě, kde každý sportovec ze sebe vydává maximum a věří, že získá nějakou olympijskou medaili, jenže konkurence je veliká a naděje na medaili je malá. Z politiků se stali takto dostihoví vyšlechtění koně a sázkaři tipují, který kůň bude první v cíli.

Když někdo nemůže vyhrát čestně, tak je zde snaha o to, aby vyhrál nečestným způsobem, jde o to, aby se podvod neodhalil, a nebyla z toho ostuda. Základním podvodem v politice jsou dezinformace, přeci neřekneme konkurentům pravdu, to bychom byli hloupí. Pro; psychopaty, sociopaty, devianty, blbce atd. není problém si nasadit mediální masku, a zahrát si na hodného svatého pastýře, který se dobře postará o naivní ovce.

Politici nelžou, oni jenom hrají svojí divadelní roli, kterou se před zrcadlem doma naučili! Náboženství je taky divadlo ale zde se hrají pořád stejné divadelní hry, a tak je to nudné, v politice se divadelní hry mění podle módní politické situace, proč lidi jsou tak naivní, a nechápou to, že zase budou egoistickými politiky okradení o moc a bohatství.

Lidi jsou opilí sliby a rituály, v tom je tajemství náboženství a politiky, konzumní civilizace je o závislostech na tom, co milujeme a potřebujeme, pokud konzumujeme alkohol tak se logicky opijeme, a už Ježíš Kristus sebe přirovnal k vínu. Když volby skončí tak přichází blbá nálada a my si říkáme, zase jsme těm egoistickým politickým podvodníkům skočili na špek.

Leave a Reply