Zjevení Janovo 12

Nejsou lidi na otrockou práci za málo peněz, tak zaměstnavatelé nakoupí inteligentní autonomní roboty na baterie, a je problém vyřešen, je jenom logické že robot by mohl dělat prezidenta, takový robot pracuje jako robot 24 hodin každý den v roce, a nepotřebuje odpočívat ani minutu.

Logicky pokud bude GVKB robot prezidentem, tak stát už nebude zaměstnávat žádné lidi, ale pro stát budou pracovat jenom GVKB roboti, a tím se ušetří veliké peníze na platy, a nebudou zde lidi, co dělají chyby.

Zaměstnavatelé si vezmou ze státu příklad, a nebudou už taky zaměstnávat lidi, ale zaměstnají jenom GVKB roboty, když lidi nebudou mít zaměstnání, tak nebudou mít logicky ani peníze na; jídlo, bydlení, dopravu, oblečení atd. Lidi opustí civilizaci, a vrátí se nazí do ekosystému, máš hlad, tak si něco ulov, a potom si to sněz, to bude naše budoucnost.

Mnozí namítnou, že se moc dívám na televizi, a že k něčemu takovému, přeci nemůže už brzo zde dojít, běžte se podívat do moderní továrny v; USA, Německu, Japonsku, Číně atd. na burze a v bankách se už používá umělá inteligence, a stejně tak i na internetu, se používá běžně umělá inteligence.

Člověk je jako elektronka, a robot je jako integrovaný obvod, člověk dosáhnul už vrcholu svých možností a schopností, a je logické jej nahradit za robota, evoluce to je nahrazování starého za nové, takový je život.

Představte si maraton na 42 km, na startu je člověk sportovec a autonomní robot na baterie, vrcholový sportovec doběhne do cíle za dvě hodiny, robot doběhne do cíle za hodinu. Takže je to jasné roboti vyhráli závod o výhody a jistoty, člověk prohrál, a tak bude z civilizace eliminován, v Praze na hradě bude robot prezident vyznamenávat roboty, a vítat na letišti cizí roboty prezidenty, co přiletěli na státní návštěvu.

Leave a Reply