Zjevení Janovo 22

Světem hýbe čas, čas je tím největším hybatelem v tomto světě, většina lidí si myslí, že světem hýbe elita, která má moc a peníze, z dálky to tak vypadá, ale to je jenom iluze, způsobená tím, že se na tento problém díváte z veliké dálky. V minulosti si naivní lidé mysleli, že světem hýbe Bůh, protože on vše přeci z ničeho stvořil.

Vědci si zase naivně myslí, že hybatelem je; evoluce, inteligence, energie atd. jenže to jsou jenom nástroje, které používá čas, a bez času by byli tyto nástroje k ničemu. Jak je možné že je zde všude, tak veliká zaostalost, že nikdo neumí odpovědět na základní otázky života, vesmíru atd. z lidí se stali jenom tupé ovce, co myslí jenom na hry a chléb.

Podívejme se na neustálé krize, které se cyklicky po tisíciletí opakují, a lidi se neumí z těchto krizí vůbec, ale vůbec, poučit! Většina lidí si myslí, že když má hodně peněz tak že dokáže zázraky a najednou narazí na to, že nemá čas, za peníze si nikdo čas nekoupí.

Jsme zde dočasně, a tak nemůžeme nic zázračného dokázat na zázraky je potřeba veliké množství času. Mnozí si myslí, že čas je bezmocný, je to díky tomu, že mají dostatek času a neuvědomují si hodnotu času, a tak časem plýtvají na hlouposti, když najednou zjistí, že už brzo končí čas jejich života, tak jim dojde, jak mocný je čas, ale to je už pozdě.

Leave a Reply