Zjevení Janovo 3

Jak odstranit problém s; žebráky, bezdomovci, lenochy, příživníky, nepřizpůsobivými atd. Řešení je jednoduché, a to recyklování na substrát, žijeme v egoistické kultuře, dobrota je zde žebrota a peníze nám nesmrdí, podívejme se do oceánu, neustále se zde ryby zabíjejí, a bere to někdo jako bezcitný zločin?

Člověk je geneticky stejné zvíře jako ryba, nejsme geneticky něco více, než jsou ryby! Neplatíš daně, tak jsi nepřizpůsobivý příživník a uděláme z tebe substrát, stát potřebuje peníze na to, aby zajistil ekonomickou funkčnost národa, stát nemůže být dojnou krávou pro; žebráky, bezdomovce, lenochy, příživníky, nepřizpůsobivé atd.

Sociální stát to je utopie, která ekonomicky nefunguje, brát může ze společného ten, kdo do společného taky přispívá, vše je obchod, ve kterém je něco za něco, ten, kdo od státu bere a nikdy státu nepřispíval, je obyčejný ekonomický parazit, a s parazity nelze mít smilování.

Obrazně je lidské tělo a lidská duše jako osobní auto, pokud auto používáte, tak musíte za to i mnoho zaplatit, jinak nebudete moci auto používat, mnoho lidí chce používat svoje tělo a svojí duši, ale za používání těla a duše nechce nic zaplatit, to nemůže fungovat.

Dokud zde nebyla sociální politika, tak zde nebyla ani sociální společnost, politici ve snaze být populární, stvořili sociální stát, ve kterém je mnoho sociálních parazitů, co neplatí daně, a snaží, že naopak od státu získávat peníze, na svoji zbytečnou existenci.

Veliké sociální výdaje mají logicky za následek nárůst u; daní, cla, poplatků, certifikací, regulací, byrokracie, policie, armády atd. je to začarovaný kruh a jediným lékem na tento problém je recyklování těch, co na státu ekonomicky parazitují.

Život to je hra, o to, co milujeme a potřebujeme, pokud nejsme schopní a ochotní, tuto hru hrát tak smrt ukončí tuto hru. Je to jako s fotografováním, fotoaparát nám ukazuje ekonomickou realitu takovou, jaká je objektivně před námi, umělci se snaží namalovat obrazy, ve kterých je realita tak jak si jí oni subjektivně představují a politici to jsou ti umělci, co nám nabízejí obrazy reality, tak jak si ji oni podle sociální ideologie představují.

Leave a Reply