Zjevení Janovo 6

Lidi, co chodí dlouho do školy, se ve škole naučí hrát nějaké složité hry, opice se po sobě opičí, o tom je naše myšlení a konání, originalita je v naší konzumní civilizaci vzácná, a tak je nám i drahá. Každý zde má svůj uzavřený svět, kterému rozumí a pokud se octne mimo tento svět tak se z něj stává hlupák.

Jsme evolučně vytvoření a vychovaní jenom k nějaké úzké specializaci, jelikož se vše rychle mění a my se nedokážeme všem změnám přizpůsobit, tak jsme zde evolučně dočasně. Vše je hra, ve které vyhraje smrt, hromadíme hodnoty, a smrt nám vše co jsme nahromadili, sebere, a tím vyhrává, smrt je zde hlavním dozorcem této evoluční globální hry, co trvá už mnoho milionů let. Smrt to je konec hry, je to jako u virtuální hry, kterou dlouho na velikém monitoru hrajete, a najednou je zde konec hry.

Horkokrevní lidé to jsou závisláci na této evoluční hře, oni chtějí jenom vyhrávat, a nakonec se vyčerpáním zhroutí, a najednou jim dojde, že byli podvedení a života si zde neužili. Komu není rady tomu není pomoci, rozděluji lidi na ty, co si vše pečlivě ověří, než něčemu uvěří, a ty co věří tomu, co si neověřili, zaostalost je tam kde vládnou lidi, co věří tomu, co si neověřili, jejich dobrota je příčinou jejich žebroty. Z dálky může kandidát na prezidenta vypadat jako Bůh, a z blízka spatříme vola.

Leave a Reply