Zjevení Janovo 8

Vlci se převlékli za pastýře a hlásají, následujete mě, naivní ovce, které následují vlky převlečené za pastýře, mají blbou náladu, protože se mají blbě, ryba smrdí od hlavy, a tou hlavou jsou kariéristé bez emocí, co nám vládnou. Adolf Hitler, který vyvraždil v plynových komorách miliony židů, je důkaz, který nejde zamést pod koberec, sliby se před volbami slibují, a hloupé ovce se krátkou dobu radují, než poznají, že byli vlky zase oklamané.

Naše dějiny jsou plné válek, kdy k nám přicházeli cizí armády, a stávali jsme se otroky těch, co nás přepadli a udělali si tak z nás otroky. Jsme žebráci díky naší dobrotě ke kariéristům, co nemají žádné emoce, je třeba kariéristy bez emocí léčit v psychiatrické nemocnici tak dlouho dokud se neuzdraví, jsou věci, na kterých nesmíme šetřit, vytvoříme v EU kontrolní systémy s umělou inteligencí napojené na digitální systémy.

Nikdo nebude mít už imunitu ani výjimku, pokud nebude mít prezident nebo ředitel emoce tak skončí automaticky v psychiatrické nemocnici, každý je snadno nahraditelný, zakáže se v EU prodej; piva, vína, slivovice, cigaret, marihuany, kafe atd. drogy způsobují to, že lidi přicházejí o emoce, rodičům se odeberou děti a vychovají se tak aby měli mnoho emocí a nebyli z nich kariéristé bez emocí. Takto v EU zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží.

Leave a Reply