Ztracený čas si už nikde nekoupíš

Náš čas zde je limitován, protože jsme zde dočasně, měníme neustále čas za peníze nebo něco jiného a najednou nám čas života uteče a zjistíme to, že si ztracený čas za peníze nebo něco jiného už nekoupíme. Jak optimálně využít v životě náš čas abychom prožili život plný štěstí a radosti to vás rodina ani škola nenaučí.

Každý člověk je originál v originální organizaci a originální situaci, a to znamená že to, co je pro jednoho správným využitím času, to je pro jiného chybným využitím času. Dalším problémem jsou změny, a tak to co bylo správné to už je chybné, neustále mnoho specializací zaniká a mnoho specializací zase vzniká, žijeme v rychlé digitální době, kde jedinou jistotou je nejistota a následkem jsou problémy na které nikdo nemá optimální řešení.

Máte nějaké výhodné podnikání a najednou je zde výjimečný stav jako je; válka, ekonomická krize, pandemie, živelní katastrofa, měnová reforma, socialismus atd. najednou vaše podnikání rychle skončí a vy jste na ekonomickém dně, zde je potom dobrá rada drahá. Ztracený čas si už nikde nekoupíš, ztratili jste mnoho času něčím, co je zde dočasně a vy jste si mysleli že to zde bude trvale.

Současný člověk se stal obrazně terčem, do kterého se mnohé trefuje ve snaze člověku ublížit, civilizace je pro nás očistcem, a tak je zde pro nás ten druhý peklem, protože dobrota je v očistci jenom žebrota. Čím více zde někdo je nahoře, tím více má i nepřátel co mu nepřejí to, že je nahoře, a tak se snaží o to, aby byl dole, je to celé obrazně jenom šachová hra, ve které se snažíme konkurentům dát mat. Pokud někdo porušuje pravidla hry, tak je za to potrestán podle zákonů, které platí dočasně v jeho času a prostoru.

Tento článek napsal(a) admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *